Prosinec 2011

31.12.2011 - Happy New Year :P <3

31. prosince 2011 v 11:38 | Caroline
Áhoj:P
Tak tu máme poslední den v roce) Strašně rychle to uteklo a myslím, že i další rok takhle moc rychle uteče. Jaké máte plány na Večer ? :P Já nejspíš asi zůstanu doma:X moc se mi nechce, ale nějak mi není dobře. Už celé 4 dny mě strašně bolí břicho:X Když jsem v klidu je to fajn, ale udělám prudší pohyb a hned mě to tam bolí no)) Podle mamky to mám z toho všeho jídla, takže už se celkem těším na dietu. Odpoledne jsem chtěla jít bruslit, ale fakt se ani nepohnu, takže zůstávám doma v posteli a budu nejspíš koukat na filmy atd... Možná vytáhnu foťak a něco nafotím, ale nějak mě to poslední dobou nebere, nebo spíš baví mě to, ale strašně blbě se mi fotí s foťákem co máme doma nebo mobilem:X Chtělo by to něco pořádný, ale nejsoi peníze no. Takže je třeba si na něco lepšího šetřit.
Asi bych už měla pomalu něco začít dělat do školy, ale fakt se mi nechce ani na to pomyslet.
Vůbec mi to tam nechybí, už ani kámošky. Prostě nic. Každopádně 6 měsíců to tam ještě vydržím
a pak ČAU. A už nikdy je nebudu chtít vidět. Zní to možná divně, ale nemám je ráda. Ani jednoho
člověka ze třídy. Možná jsem divná, ale je to tak. No nic, užij te si Silvestr a Šťastný Nový rok <3

28.12.2011 - Chce to začít znovu.

28. prosince 2011 v 22:15 | Caroline
Čáu:)
Tak a máme po Vánocích)) Nějak rychle to uteklo. Poslední dny jsem moc na pc netrávila, ale nějak mi to ani nechybělo. Sakra, jak já už se těším na Nový rok. Konečně začnu na novo. Jo, většina lidí si to říká pořád, ale Já ne. Takže tohle myslím naprosto vážně. Chci něco konečně dokázat a splnit si aspoň trochu to co chci. Když tak nad tím přemýšlím za 3 měsíce mi bude 15, chtělo by to nějakou brigádu. U nás se sice hledá těžko, protože skoro nic u nás není, ale já věřím, že něco najdu. Taky plánuji konečně předělat pokoj. Zatím jsem přemýšlela, že bych si ho nechala přemalovat na Korálovou červeň, ale ještě nevím přesně no :D) Na tohle zatím času dost. Zítra k nám opět přijede návštěva. Tu Pondělní jsem zvládla celkem fajn no. Akorát jsme neplánovaně přijeli domů až po 18:00 hodině, celkem na nic. Takže jsem byla fakr ráda, že jsem doma.
Rytmuse fakt nemusím, ale tahle písničke je prostě skvělá <3 Teda aspoň pro mě. Po dlouhé době
jsem se z nudy zase přihásila na xteen :D jsem zvědavá jak dlouho mi to opět vydrží. Půl roku jsem tam
nebyla a teď zase :D Teď ještě musím udělat k blog k hubnutí. Nevím jestli ho budu vůbec nějak moc
zvěřejňovat, spíš pro sebe potřebuji takový zápisníček abych věděla:D takže adresu vám tady asi nedám.
Tak se zatím mějte ppa:)

25.12.2011 - A je po Všem :D)

25. prosince 2011 v 22:02 | Caroline
Áhoj ')
Včerejší den strašně rychle utekl. Tolik příprav kolem a najednou byl konec :D ale dobrý. Já jsem spokojená, co Vy ? Co jste dostali ? :P Já oblečení, kosmetiku,Náušnice,Myš k pc, Knížku a Notebook. Ten jsem sice dostala už v létě, ale to jen proto, že můj stolní pc nehodlal spolupracovat :DD takže se naši rozhodli, že mi ho dají už v Létě, ale jinak bych ho dostala až včera. Zítra ještě jedem k Babičkám. No maximálně se mi chce tak jedné. Mám to tam radši. A k druhé se mi už tak moc nechce, vlastně ani našim se tam nechce:D Už ani kvůli dárkům. Většinou je to nějaké blbost, nebo věc kterou nevyužiju. Minulý rok jsem např. dostala pyžamo, které mi samozřejmě bylo malé:D takže ho nosí můj malý brácha:D Asi bych byla radši za peníze. Přece jen je využiji víc než to co by mi dali oni. Vím, že Vánoce nejsou o dárcích, ale i tak.
No každopádně celým Vánocům chybí sníh :// je to takové divné. Dnes u nás krásně svítilo sluníčko.
No prostě jako v Létě. Tak snad něco málo napadne. nebo vlastně už nemusí:D Je po Štědrém dnu,
takže už mi to tak nevadí. Zítra už se asi nestihnu dostat na blog. Nevím když večer přijedeme. Nechci
tam být dlouho, ale tak víte co. Nic není jistý. Tak se mějte a užij te si zbytek Vánoc :))

23.12.2011 - Už zítra .. :P

23. prosince 2011 v 16:06 | Caroline
Áhoj:PP
Páni to uteklo, už zítra je 24 <3 Dnes jsem se tak nějak celý den pronudila. Dodělala jsem zbytek cukroví a jinak seděla a nudila se. Ráno jsem dokoukala poslední díl TVD <33 a teď budu muset čekat na další díly. Sakra. Nějaký nápad na seriál ? Fakt se nudím, takže nějaký by se určitě hodil:) Aspoň na dnešek. Zítra budou stejně pohádky a různé filmy atd.. Takže aspoň ten dnešek musím nějak zabít. Včerejší den ve škole nebyl zase tak strašný jak jsem si představovala. I když no první 2 hodiny byli celkem nudné, ale tak nevadí. Další už jsem kašlala na sezení ve třídě a šla se na ně dívat do tělocvičny. I když jsem teda nemohla moc chodit:D Domů jsem se skoro vůbec nedostala:D Takže jsem byla celkem ráda, že už je ten den za mnou. Ředitel nás přinutil vyklidit skříňky:D Takže jsem si ji konečně vyklidila:DD Aspoň, že ták. Sama bych se k tomu asi neodhodala.
Zítra už se asi neozvu. Nebude čas. Takže Vám všechno napíšu až 25 nebo prostě až budu mít čas.
Nevím přesně kdy. Zatím jsem si nějak nic neplánovala. Záleží na tom kdy se ozve rodina aby jsme
přijeli na návštěvu. Páni, asi jsem se překonala. Už nemám blbé nálady kvůli toho co sním. A celkem
by jste se divili:D co jsem jen za dnešek do sebe napcala, není toho moc, ale i tak:D a vůbec mi to
nevadí :D) Takže Šťasně a Veselé <33 pa

21.12.2011 - Sněží <3

21. prosince 2011 v 19:47 | Caroline
Po třetí a naposled se dnes pouštím do psaní článku!
Vždy když ho dám uložit tak se na blogu neukáže celý :X Takže už mě to vůbec nebaví.3x psát i těch stejných věcech.Když jsem se ráno probudila celkem jsem koukala, když jsem uviděla venku sníh :D nečekela jsem,že bych ještě teď mohl napadnout. Nešla jsem ani do školy (měla jsem něco s nohou :D) Zítra už, ale musím. Což je nejvíc hnusný. Nechápu proč mě tam mamka posílá když stejně se neučíme (máme sportovní den) a ještě k tomu pořádně ještě nemůžu chodit. Nejvíc k zlosti. Nevím co tam budu dělat. Všechny kámošky jsou na něčem zapsané nebo jsou doma. A já budu opět celý den trpět ve škole. 3 den bez cvičení a omezování jídla a už to jde na mě vidět:X Zas mi sebevědomí klesá na 0.Tu odpornou 0 , kterou jsem měla ještě donedávna:X Už aby to jídlo bylo pryč.
Celý den jsem se koukala po dlouhé době na TVD
Je to čím dál víc zamotanější. Dnes se kouknu asi ještě na jeden díl a pak se půjdu připravit
opět do otravné školy. Ani nevím co si mám vzít sebou. Jestli se vůbec neučíme nebo si máme brát nějaké
učení. Jo to je tak, když kámošky nemůžou na pc :X a se zbytkem třídy se nebavím. Vážně super. Takže
pokud na něco zapomenu řeknu "je mi blbě" a půjdu domů:DD Protože na tohle nervy opravdu nemám.
Doufám, že už se článek konečně podaří zveřejnit normálně :X

19.12.2011 - Otázky pro Vás :)

19. prosince 2011 v 16:39 | Caroline
Ano Já vím, Dnes jsem psát neměla.
Ale potřebuji se vypsat. Dnešek byl opravdu zmatený. Celý víkend jsem ignorovala všechny hovory. Mobil vypla a dělala, že ty lidi neznám. To byla chyba:D) Ráno jsem přišla do školy a najednou na mě všichni, že jdeme hrát florbal, samozřejmě já o tom nevěděla, takže jsem byla mimo. Celkem zmatek no. Potkala jsem zase spousty lidí co jsem potkat nechtěla, ale dobrý no. To by se dalo překousnout. Včera jsem tak trochu přemýšlela. A teď ke konci roku končím s dietou,cvičením apod. Došla jsem k názoru, že jsem ještě ve vývinu a myslím, že tohle není moc dobré řešení na hubnutí. Přece jen ještě rostu. A už po tomhle hubnutí jsem si všimla, že mám menší prsa:X a to jsem je ani pořádné velké neměla. Štve mě to, protože ubližuji svému tělu, ale na druhou stránku co z toho budu mít když budu tlustá ? Všichni se mě budou stranit.Budou mě odhazovat atd.. A neříkejte, že ne. Znám lidi z města. Jsou to Svině, které opravdu řeší hodně vzhled. A každé kilo navíc je jim k smíchu :/ což mě sere.
Stydím se za to, že jsem dneska do sebe nacpala asi 3 čtverečky krémové milky a čtvrtku Margotky.
A už teď se cítím tlustá:X No konec. Každopádně co si o tomhle všem myslíte ? Udělala jsem podle Vás
blbost nebo stím souhlasíte ? Chci znát váš názor:) Díky. Taky jsem přemýšlela co dávat na blog.
Pochybuji, že Váš pořád baví číst deník. Proto chci z nás váš názor co tu chcete. A taky je tu ještě něco k
tomu hubnutí. Hodně často poslední dobou koukám na blogy zaměřené na hubnutí. A tak jsem došla k
názoru, že bez blogu a nějaké té podpory to nezvládnu. Takže mě napadlo, že buď bych si vše k hubnutí
psala tady na blog a nebo si udělala speciální blog . Co myslíte ? :P Áno vím, dnes toho po Vás chci asi hodně
že ? Ale je to důležitý. Hlavně nepište "Udělej si co chceš" Protože já dělám blog pro Vás a chci znát
Vaše názory. Díky ^^

18.12.2011 - Opět celý den v kuchyni :X

18. prosince 2011 v 12:29 | Caroline
Áhoj :)
Dnes píše tak trošku brzy:D Vždy píšu článek večer, ale dneska opravdu už žádný čas nebude. Včerejší den jsem byla pořád jen v kuchyni a pekla. Zatím máme udělané asi 4 druhy cukroví a dnes pokračujeme. A já se stále zatím držím a žádné jsem nezkusila :D Vše si nechávám až na Sobotu kdy se opravdu asi moc hlídat nebudu no, ale budu se aspoň snažit. Dám si méně sálatu a místo řízku si dám rybu) Prostě všeho s mírou. Zatím když jsem si tak do předu počítala kalorie:D mělo by to být i s cukrovím a pitím takových 800 kaloríí, což je jen o 200 více než s ním běžně. Takže toho ani není moc. Taky jsem ráda, že přes Vánoce nejedeme k rodině na žádné obědy, návštěvy apod. Takže budu jíst opravdu jen to co je doma. Kdžy tak nad tím , ale přemýšlím dala jsem dolů už asi 8 kg a zatím se to projevylo jen na břichu, nohy mám pořád tlusté. Tak nevím jestli má cenu se pořád hlídat, omezovat atd.. Za prvné mě to nebaví a za druhé mě to naprosto unavuje. Ale kdo by se chtěl dívat na tlustu holkou ? Nikdo! Obzvlášťu nás ve městě. Kde každý soudí podle vzhledu:X Což je nejvíc na hovno :/
Taky bych chtěla ještě před Vánoci udělat nový design, ale vůbec nestíhám. V Úterý budu
bůhví jak dlouho ve škole a ještě k tomu učení. Chci aspoň před Vánoci dostat aspoň dvě
dobré známky, Tak snad se mi to povede. I když už vidím zítřejší chemii, To vůbec nebude dobrý :/
Absolutně mi nejde. nechápu jí. No vlastně chápu, když se učím, ale od té doby co jsem byla
nemocná mi to do hlavy absolutně neleze. Teď si dám asi pauzu , pak udělám cukroví a opět
půjdu cvičit. Fuj, nechce se mi. Nebaví mě to. Když vím, že výsledek stejně nejde moc poznat.

16.12.2011 - Povedený den <33 with BF.

16. prosince 2011 v 19:44 | Caroline
Čáu:PP
Příští týden konečně naposled do školy :DD Strašně rychle to uběhlo. Ani nevím jak je to možný:D Každopádně si chci poslední týden ve škole užít. Dnešek jsem se opět s kámoškou učila jen hodiny a zase jsme šli kreslit:D Opět bez třídy a opět jen sní. Až moc jsme se zase nasmáli a odpoledne jsme šli pak k nám na webku:D první jsme se strašně nudily. No nakonec jsme sehnaly někoho na fb ma webku:D samozřejmě , že jsme se ztrapnily jak nikdy:D , ale to nevadí. Pak jsem našla na skypu v přáteůích araba:D tak jsme si z něho dělali srandu. Pořád jsme mu říkali ať nám zpívá:D a on fakt zpíval. Jenže ten konec byl opravdu hnusný:D nevím čím jsme ho vyprovokovali, ale normálně si stoupl sundal kalhoty:D a začal si ho tam před náma honit :OO :DDDDD nemálo jsme z toho měli šok:D Prostě hnus no. Řekli jsme mu něco v tom smyslu, že ho má hnusného a okamžitě si ho schoval :'DD prostě povedený den <3
Zítra je u nás Jarmark, ale vzhledem k tomu, že venku je opravdu hnusně, tak asi nejdu.
Nechce se mi někde mrznout:D Což mi připomíná, že v Úterý budu prodávat na školním
Jarmarku:D Aspoň jedno odpoledne, které neprosedím u pc. A ve Čtvrtek se ani neučíme.
Já mám ale sto chutí přemluvit Mamku aby mě nechala doma, protože jako jediná celé třídy
nemám na Čtvrtek vybraný žádný sport:D protože jsem byla nemocná. A celá třída mě obešla
bez toho aniž by se m zeptali jestli nechci aspoň něco zkusit. Takže bych byla strčená někde
do cizí třídy sama :X To fakt nechci. Co bych tam asi sama dělala ? oO Opravdu nic. Jen bych
přemýšlela jak mám přestat jíst apod. Sakra. Teď jsem si vzpomněla na včerejší večeři. Na
kterou nejsem vůbec pyšná. Jenže nemůžu říct ne:X Fůj. Když si představím ten olej:DD
zvedá se mi žaludek:D :X

14.12.2011 - Lituji toho, že jsem poznala některé lidi .

14. prosince 2011 v 17:08 | Caroline
Čáu :P
Poslední dva dny byli opravdu vydařené. Skoro vůbec jsem se neučila:D Včera jen 2 hodiny a dneska 3. Takhle by to mohlo být každý den:D celé 2 dny bez těch blbců ze třídy :D) to se mi opravdu líbilo. Akorát to dopisování mě nebude bavit. Včera jsem konečně odevzdala učitelu prezentaci s kterou jsem se sr*la přes 5 hodin :D Měl štěstí, že se mu líbila:D jinak bych asi vybuchla a něco hnusného řekla. Akorát se mi za poslední 2 dny nesmírně zhnusily někteří učitelé:X jedné jsem dokonce s kámoškou utekla ze třídy:D My jsme měli nějakou práci na chodbě a nakonec jsme si šly sednout na pc:D Jo seřvala nás, ale nějak nás to nesralo. Taky jak jinak. Doma po sobě taky nenechám řvát , tak cizí si to na mě už vůbec nemůžou dovolit:D Celé 3 dny jsem se nedívala na TVD
Ani mi nepříjde, že už příští týden je Štědrý den:D Nějak to tento rok na Vánoce nevypadá:D Blbé
počasí vše překazí. O víkendu už asi budeme péct cukroví, ale nějak se už ani netěším. Když si představím
kolik kg zase přiberu:X Fuj. Jenže nemůžu to všechno odmítnout. To bych si zase vyslechla. Každopádně
se teď hlavně musím držet abych nesnědla nic jiného než mám. Sice jsem si nikdy nepředstavovala, že budu
odmítat skoro vše, ale co už. Na zítřek se vůbec netěším. Nějak nemám chuť jít do školy. Nejradši bych se
zahrabala a vylezla až 1 července:D Což se bohužel nedá. No nic, Jdu si nachystat večeři a pak se pustím do
té otravné Kalanetiky , Fuj :// odporné cvičení:D bolí mě po něm celé tělo:X ppa

12.2.2011 - Všechno jde, když se chce)

12. prosince 2011 v 20:08 | Caroline
Ahoj :)
Dnešek byl pro mě celkem stresující. V noci jsem opět nemohla spát,pořád se převalovala a přemýšlela, ale jediné co jsem nedělela je nespala. Celkem mě to štve. Poslední dobou mám s tímhle celkem velký problém. Když jsem byla nemocná a na prášcích bylo to fajn. Usínala jsem 22:00 a ráno byla dokonce vyspaná. A teď ? Je 1 hodina a já pořád koukám do zdi :X Musí se to zmenit! Včera jsem začala s novým cvičením → Kalanetika. Zdálo se mi to strašně jednoduché, ale není no:D asi 2 nebo 3 cviky prostě neudělám tak jak mám :// Fákt super. Zítra to, ale zvládnu. Udělám vše jak mám MUSÍM ! Dnes jsem se po týdnu měřila a celkem mě překvapilo, že pár cm ubylo) akorát váha je pořád stejná, ale to zvládnu. Ve Dnes jsem měla v plánu zůstat déle ve škole, ale nakonec jsem šla domů protože jsem musela dodělat prezentaci. Na které jsem dělala nejmíň 5 hodin. Tak snad se bude líbit, jinak nevím co bych dělala:D Mě se, ale líbí. Já mám svojí grafiku ráda:D Takže si myslím, že zas tak strašná není. Taky jsme psali písemku z Fyziky. Sakra. Vůbec jsem se neučila, ale myslím, že horší známka jako 3 to bude. Navíc jsem jeden příklad dělat nemusela,protože jsem byla před tím nemocná :D tím líp.
Teď jsem si ještě vzpomněla, že musím udělat 3 oddělovače do soutěže. Takže se do toho pustím.
Mám to mít na zítřek, takže je ideální čas to udělat. Dneska mi konečně mamka přinesla Olivový
olej. Takže na zítřek plánuji nějakou masku na vlasy. Kouknu na net a pokud bude nějaká, která
bude opravdu dobrá napíšu tu postup jak na ní:) Taky bych si měla ve školní skříňce udělat pořádek
mám tam strašný nepořádek:D až je to hnus. Tak když už budou ty Vánoce je ideální čas to uklidit.
Taky jsem si včera utřela prach v pokoji:D sakra, to byla námaha:D ještě, že to mám za sebou. Od
dnešního rána jsem si udělala takový menší hubnoucí deníček, kde si budu zapisovat vše co sním
atd.. Snad už mi tentokrát vydrží. Né jak ostatní, které jsem po 2 dnech vyhodila :DD